Stříbrný víkend

12. prosince 2011 v 17:24 |  Jen tak si pís(k)nout
Vánoce si letos užívám se vším všudy. Do oken jsem vystříhala vánoční motivky, ze skříně vytáhla můj mega svícen, adventní věnec a pár drobností, kterými zkrášluju stůl v obyváku a kuchyni.Na vánočních trzích jsem si udělala radost a z chráněné dílny jsem si koupila aromalampu. Každý večer ji zapálím s olejíčkem s citronem, s pomerančem nebo zeleným čajem. Pak mám ještě vůni Kouzlo Vánoc, ale ta je příliš silná.


I přes tvrzení, že cukroví péct nebudu, mi to nedalo a pustila jsem se do perníčků. Z poloviční dávky jich bylo na čtyři plechy a nádherně provoněly celý byt. Už teď jich nenápadně ubývá, protože chodím ochutnávat, jestli už měknou... A protože plechových krabiček na cukroví není nikdy dost, pořídili jsme jich hned několik. Pravda, perníčky se vedle nich zatím ztrácí, ale brzy k nim přibude ještě linecké.


No a když jsem rozpouštěla medík na perníčky v horké vodě, přišla mi sklenice docela obyčejná, a tak jsem ji trošku ozdobila.


***

 


Komentáře

1 Šavrda Šavrda | Web | 18. prosince 2011 v 10:31 | Reagovat

Milá Mio, máš moc pěkný svícen, aroma lampa je úžasná! Také jednu mám - zelenou, neb tuto barvu miluji. ;-) Já mám teď vůni jablíčka, je jemná a přesto silná. ;-)
Perníčky máš překrásné, no a krabičky na cukroví! Nemám slov! :-) Nádhera!
Sklenici na med jsi ozdobila náramně, ale bylo by mi velice líto jí vyhodit. Máš s ní potom nějaké úmysly? Je krásně ozdobená! ;-)

2 Mia =) Mia =) | E-mail | Web | 18. prosince 2011 v 13:05 | Reagovat

[1]: Kdysi jsem měla vůni borůvky, ta byla taky voňavá.
Perníčky moc pěkné nejsou a asi ani nebudou, ve zdobení nejsem moc zručná, takže je jen "pocákám" čokoládou. Ale ono to stejně neva, když se sní...
Sklenice s medíkem je obarvená barvičkama windowcolor, takže až budu měnit sklenici, slepím obrázky a přelepím na novou. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama