Co nás čeká a nemine - 50. týden

11. prosince 2011 v 20:07
pondělí - úterý
Zdá se vám, že vám nějaké jídlo zrovna nesedlo? Znovu proto musíme připomenout, co že to zavinilo působení sil v L. Raku. Způsobilo totiž vyšší citlivost našich vnitřních orgánů, částečně plic, žaludku, jater a žlučníku. Proto pozor na tuky a alkohol. Pro svůj utěšený vzhled nejlépe uděláte, když se vyhnete holiči a šamponu. Ani lupy vám nyní nebudou dělat těžkou hlavu. Na zahradě už trochu přituhlo a ptáci, naši malí pomocníci, mají k potravě horší přístup. Podstrojte jim trochu, na jaře se vám odvděčí zpěvem.


středa - čtvrtek
A máme tu období pod vlivem Lva. Vhodné je pití kopřivového čaje na pročistění krve. Počítejte s poruchami spánku. Kvalitě spánku může přispěk afrodizující koupel nebo masáž. Skvělé zážitky vám může připravit nečekaná návštěva příbuzných nebo přátel. Vlastní úprava vlasů dopadne jako od kadeřníka a výtečně se může zadařit i hloubkové čištění pleti.

pátek - sobota
V tyto dny si tak nějak opravdověji uvědomuje své zdraví. Dáváte organizmu a jeho zažívání pohov od zátěže spojené s trávením stravy? V čase adventu a lunárního cyklu v Panně děláte jen dobře. I když nejste příznivě nakloněni dietám a postění, zdržte se těžkých a tučných jídel. Ti, co mají problémy s krevním tlakem, dají si pozor na slané pokrmy. Pokud se chcete pustit do předvánočního úklidu, nepočítejte s tím, že vám práce půjde od ruky - možná s výjimkou cídění kovů a porcelánu.

neděle
Váhy poskytují harmonicky vyváženou energii, která nepůsobí nijak výrazně. Za to se v centru naší pozornosti ocitají velice citlivá místa našeho těla. Nesprávná funkce vylučovacích orgánů má za následek celou řadu potíží a poté i chorob. Ne nadarmo vévodíme ve výskytu karcinomu tlustého střeva.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama