Co nás čeká a nemine - 52. týden

26. prosince 2011 v 10:13


pondělí
Svatý Štěpán je v mnoha rodinách spojen s rodinnými setkáními a návštěvami. Měsíc v Kozorohu dodá dnu na vážnosti, takže nebude příliš rozumné vytahovat staré rodinné problémy.
My naštěstí dnes žádnou návštěvu nečekáme, takže to bude v klidu. A kdyby se objevila přece jen nějaká nečekaná, vím, na co si dát pozor. =)

úterý - středa
Tip na vánoční čaj - rozdrťte jednu tyčinku vanilky a přibližně 5 minut vařte ve čtvrt litru vody. Pak přilijte půl litru horkého černého čaje. Podávejte s trochou kandovaného cukru buď s citronem nebo mlékem. Dny vzduchu jsou příhodné pro korespondenci. Nespoléhejte jen na emailovou poštu. Obálka s přáníčkem do nového roku ještě stále umí potěšit.
Hmm, asi vyzkouším čajík...

čtvrtek - pátek
Nezapomeňte na květiny. Pokud máte vánoční stromeček v nádobě s vodou, vyměňtě ji. Během nákupů na silvestra dbejte o to, aby vaše nohy byly v teple. Prochladnutí může zapříčinit záněty močových cest. Květ divizny, lípy a černého bezu vám prokáže tu nejlepší službu. Pokud možno neslaďte.
V tyto dny se vybavím termoponožkami od Ježíška. =)

sobota - neděle
Na silvestra nezapomeňte namočit čočku. Můžete udělat změnu a zkusit jiný druh, jako příloha na Nový rok vám přinese penízky. Poslední den v roce bude divoký. Měsíc je ve spojení s Uranem, takže k roztržitostem a riskování nebude daleko.
Takže zůstat doma, zamknout se a nevystrkovat hlavu. =)

 


Komentáře

1 Šavrda Šavrda | Web | 26. prosince 2011 v 11:24 | Reagovat

Mio! :-D  :-D  :-D Tvé skvělé komentáře opět nezklamaly! ;-)  :-D Dnešní den opravdu pasuje, my tu teď máme návštěvu a je tu veselo. Naštěstí to jsou malé neteřinky, takže žádné výčitky nehrozí. ;-) A ten Silvestr mě pobavil! :D Asi to udělám jako ty! ;-) Zůstanu doma, zamknu se a nevystrčím ani nos z okna, abych se podívala na ohňostroj! :D

2 Alis Alis | Web | 26. prosince 2011 v 11:46 | Reagovat

Ahoj Mio, to je opravdu moc pěkné připomenutí!! :-)  ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama