Co nás čeká a nemine - 1. týden

1. ledna 2012 v 18:57
Je tu nový rok a s ním i první týden. Tak co, už jste psali letopočet 2012? Já ještě ne, ale to přijde. V cuku letu ho budu mít natrénováno, párkrát se spletu, a pak už to půjde.
Ve čtvrtek těsně před Vánocemi jsem nakoukla do krámku s kalendáři a můj vytoužený naštěstí dostali. Je trochu jiný než ten minulý, ale to neva.

Lunární kalendář si kupuji už třetím rokem a ráda si v něm počtu. Ne že bych byla kdovíjak "luněvěřící", ale už párkrát se mi stalo, že se fakt nemýlila. Tak třeba minulý týden hrozila nachlazením močového měchýře. A neteř i já jsme měly problémy. Já kalendář četla, ona ne. Takže fakt, že by si to vsugerovala, asi nehrozí. =)


pondělí
Neváhejte zahájit nový pracovní rok dynamicky a s pořádnou vyřídilkou. Měsíc ve vztahu s Merkurem umožní rychle najít slova. Jednání budou opřena více o instikty, tak se nedivte nečekaným zvratům ve vlastním i cizím chování.
Nový pracovní rok naštěstí zahájím až v úterý. Pracovní týden bude o něco málo kratší, takže budu more happy.

úterý - středa
V úterý se snáze uvolní svaly a úpony v oblasti krku a šíje. Skvěle zapůsobí vyživovací masky aplikované na dekolt. Podlehněme chutím a smyslům. Měsíc v Býku vyzývá k následování všech rozmanitých požitků. Podnikatelé budou dobře investovat. Pracujete-li s lidmi, čekejte příliv zájemců. Středa je vhodným dnem pro preventivní lékařské prohlídky. Zubaře se jednoduše přestaňme bát.
Mám rozpletenou šálu, doufám, že to do toho úterka stihnu. Pak jednoduše zabalím a uvolněné svaly mě nemůžou rozhodit. Vyživovací masky, hmm, to není nic pro mě. Já jako ekzematik snesu na papuli akorát marinu. O dekoltu ani nemluvě. Chutím a smyslům - to já podléhávám ráda. Zvláště svítí-li venku sluníčko a člověk má při tom čokýno v kapse. Zubaře se nebojím, ještě jsem se ani neobjednávala. =)

čtvrtek - sobota
Pomalé čtvrteční tempo nabere odpoledne se vstupem Měsíce do Blíženců na rychlosti. Rozpory mohou zavládnout mezi tím, co cítíme, a tím, co máme říct a udělat. Roztržité chování nebude neobvyklé. V pátek se bude dařit těm, kteří hledají inspiraci, jsou tvořiví, mají zkoušky, pohovory a jednání. Dopřejme si dostatek pohybu a vyhněme se přecpaným autobusům. Je-li možnost, nechme v sobotu vyvětrat peřiny na okně nebo balkoně. Dovolí-li počasí, budou se skvěle mýt okna, prosklené plochy a v bytě vitríny a zrcadla.
Pátek - ten bude můj - to jako že se počítám k těm tvořivým! =)

neděle
Neděli zasvěťte jen lehké stravě a neváhejte použít čaje na pročištění ledvin a močových cest. V tomto dni bude uzavřenější, ale pohodová atmosféra. Dejte pozor na mlsný jazýček. V neděli rychle přiberete.
Ale néé, zase močák... =)

Příjemný start do nového týdne a ať se máte jako v pohádce,
M.=)
 


Komentáře

1 helena-b helena-b | Web | 2. ledna 2012 v 12:13 | Reagovat

Ahoj, Mio! Lunární kalendář nelhal. I já jsem měla minulý týden stejné zdravotní potíže. Uvidíme, jak tomu bude tento týden. :-)
Zvyk s větvičkou je zajímavý, ale mě na Silvestra vykvetla teprve třešňová Barborka, tak se budu chvíli kochat jejími kvítky.
P.S. Jsem poctěna tou sovičkou Helou v oblíbených. :-P :-D

2 Mia =) Mia =) | Web | 2. ledna 2012 v 13:23 | Reagovat

Heli :-)  :-)  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama