Co nás čeká a nemine - 4. týden

22. ledna 2012 v 19:47pondělí - úterý
Novoluní by opět mělo být dnem půstu. Tento nov bude přát novým začátkům a neobvyklým projektům. Spontánní změny plánů mohou posunout naši činnost o pěkný kousek. Váhy, ryby a vodnáři mohou být zcela omámení svými city. Otázkou bude, do jaké míry se jim je podaří navenek projevit. V úterý se nebojme riskovat a vzít věci z jiné než zaběhlé stránky.
Hmm, další půst. Nevím, jestli zvládnu podnělí bez večeře. Přes den toho kromě obědu moc nepojím. Necháme se překvapit.

středa - pátek
Měsíc v rybách prospívá pokojovým květinám. Přesazujeme ty, které se pomalu a jistě probouzejí k životu. Fantazie a soucit budou pracovat a my se můžeme přistihnout při tom, jak zcela nezištně někomu pomáháme. Ale naší vlídnost možná využijí i lidé s horším charakterem. Buďme pozorní na své osobní věci. Je-li možnost, vydejme se ve čtvrtek na nákupy. Natrefit můžeme přesně na to, co jsme už dlouho sháněli. Pátek proběhne v rychlém tempu a kdo ho nevyužije, přijde o drahocenný volný čas. Večer se nebojme neobvyklých nápadů a proměn nálad.
Nevím, jak Vaše květiny, ale moje se tedy moc k životu neprobouzejí. Spíše naopak. Ty nádherné petrklíče, co jsem si koupila, jsem musela vyhodit - byly plné mšic a "odešli" během pár dní. :( Marně přemýšlím, co už dlouho sháním, že bych vyrazila na čtvrteční nákupy. Snad na to do čtvrtka přijdu. A když se vzpomíná pátek, tak to je mi hned lépe. Pátek coby víkend totiž začíná ve dvě. ♥ A je skoro vždycky hektický, protože je ve znamení týdenního nákupu.

sobota - neděle
Víkend zasvěťme ochraně kmenů stromů. Obtáčíme kmeny pytlovinou nebo latexem, vhodný je i vápenatý nátěr. Hlavně se postarejme o stranu, která je nejvíce osvětlena sluncem. Pomůžeme srovnat teplotní rozdíly a strom se nemusí tak rychle a hlavně předčasně probudit. Dbejme na dostatek tekutin. Zabráníme tím bolestem hlavy. Jednostranná činnost může v těchto dnech vyvolávat zdravotní potíže. Dny berana jsou vhodné pro intenzivní procházky.
Jak se tak dívám, tak příští víkend bude v mém znamení. ♥ Tak to si ho užiju dvakrát tolik. A ta zmínka o kmenech stromů - snad nezapomenu, mně zahhradnické koze je každá taková zmínka ku prospěchu.

Pohodový start do nového týdne a ať jste hluboko nad věcí
M.=)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama