Co nás čeká a nemine - 7. týden

12. února 2012 v 17:43


pondělí - úterý
Pondělí naváže na příjemnou nedělní atmosféru. Povinnostem sice nikdo neunikne, ale na druhou stranu půjdou snadněji vyřešit. Dobře se nám bude prát prádlo. Dny vody by měly být už automaticky spojeny se zálivkou a nyní i s přesazováním květin. Svatý Valentýn by nás měl inspirovat ke schůzce s milovanou osobou. Nehleďme na reklamy nebo ataky médií a zkusme si úterní večer vychutnat ve dvou.
Prát prádlo asi nebudu, už je vypráno, ale další várka spešl mýdla už se chystá...

středa - čtvrtek
Dynamická středa nemusí nechat kámen na kameni. Mnohé z aktivit nebudou probíhat podle plánu. Změní se čas či místo jejich realizace. Nechme věcem volný průběh. Vše má svůj smysl. Nečekaně se můžeme zamilovat nebo nás může okouzlit nějaký člověk. Zpříjemněme si svůj život. Podnikavé povahy mouhou využít tyto dny k investování a pracovním cestám. Nápady se podaří realizovat.
Bacha na středu - to zavání průšvihem! =)

pátek - sobota
Pátek přispěje k úspešné realizaci obchodů, právních smluv, ale i ke kvalitní péči o tělo. Máme-li před sebou rehabilitace, masáže nebo první návštěvu fitcentra, ani na chvíli nezaváhejme. Dopřejme si sílu křenu a zázvoru. Zvláště čerstvě nastrouhané kořeny budou mít pořádný říz. V sobotu budou ženy v rodině náchylné ke sporům. Chceme-li se přít se starší generací, zvažme, jestli nám takový střet opravdu stojí za vynaloženou energii a napjaté nervy.

neděle
Neděle uklidní emoce a přenese pozornost k plánům, které v nás pomalu a jistě klíčí. Dobře nám budou schnout malby a nátěry. Den se stane jednoznačnou výzvou pro domácí kutily. Účinně budou působit postřiky proti škůdcům pokojových rostlin.
Myslím, že u mně vyklíčí nápad vymalovat obyvák. Ale pochybuju, že u mé drahé polovičky uspěju. Zřejmě budu tu svou kutilskou pozornost muset přesunout na ty kytky.

Ničím nerušený start do dalšího únorového týdne,
M.=)
 


Komentáře

1 Šavrda Šavrda | Web | 12. února 2012 v 18:23 | Reagovat

Tak už jsem si zase přečetla plán na příští týden. Děkuji. ;-) Aspoň vím, na co si dát pozor a kdy zariskovat. :-) A už se opakuji, ale tvé komentáře jsou bezkonkurenční. ;-) I já tobě přeji skvělý start do příštího týdne. A bratři Ebenovi opět nezklamali. ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama