Co nás čeká a nemine - 8. týden

19. února 2012 v 20:44
pondělí - úterý
Pondělí posílí naše organizační schopnosti. Lépe se budou odstraňovat bradavice nebo žilky na nohách. Používáme-li krémy na zpevnění pleti, podpořme jejich účinnost důkladnou masáží a stahovacími punčochami. V úterý se mohou míchat dojmy a představy s jasným pohledem na realitu. Sny, které si budeme po ránu pamatovat, stojí za pozornost. Večer se vystříhejme alkoholu. Z hlediska diet bychom v novu, který připadá právě na úterý, omezit tuky a oleje.

V úterý se vyplatí vstávat s deníčkem a hned si poznamenat, co se nám zdálo. Případně možná bude stát za to, abychom se čas od času vzbudili i v noci a udělali zápisek. =) Příchází nov a s ním i půst... A úterý minimálně bez večeře...


středa - čtvrtek
Vysazujeme rostliny, u nichž chceme podpořit sílu stonků a listů, a kořenovou zeleninu. Nezapomínáme na zálivku rostlin. Účinnější budou minerální vody s přídavkem hořčíku. Předejdeme svalovým křečím. Lidé budou ochotni si pomáhat, ale občas mohou překračovat hranice a chtít druhými manipulovat. Buďme pozornější, v tyto dny se necháme lehčeji ovládat.
Tak si říkám, jestli si kalendář nespletl měsíc - vysazovat kořenovou zeleninu... Minerálka s hořčíkem je Magnesia, dá se pít i dlouhodobě a navíc i výborně chutná. Jinak v tyto dny si MŮŽETE dupnout: tak tahle teda ne! =)

pátek - neděle
Pátek bude rušný a jeho atmosféra pomůže všem, kteří chtějí s něčím pohnout a něco nového zrealizovat. Berani, narození v březnových dnech, by měli být opatrní na aktivity, do kterých se bezhlavě vrhají. Dny jsou vhodné na čištění pleti v obličeji. Doporučujeme vyživovací krémy. Sobota bude přát samostatným činnostem. Příznivé klima bude pro zastřihování popínavých rostlin. Pokud bude pěkné počasí, je dobrý čas k okopávání a rytí. Doma můžeme přesazovat rostliny. V neděli převládne cit nad naším vztahem k realitě.
Okopávat a rýt nehodlám, myslím, že na to přese všechno nebude dost dobrá konstelace hvězd a hlavně teplota. Něco mi říká, že můj kalendář dobře ví, že s přesazováním rostlin jsem ještě nezačala a tak mi ho vnucuje každý týden. Těžko říct, co znamená poslední věta, ale v neděli na to určitě přijdu... ☼

A protože má v týdnu spíše pršet než sněžit, radši se připravte už dnes,
pohodový týden plný sluníčka v duši,
M.=)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama