Co nás čeká a nemine - 9. týden

27. února 2012 v 17:31
pondělí - úterý
Pondělí bude mít zásadní význam pro jednání a řízení. Sílu získají ti z nás, kteří se rozhodnou jednat na vlastní pěst. Budou mít výhodnou pozici. V podnikání se nám podaří zajistit užitečné konexe. Ve skleníku můžeme přesazovat první sazeničky. V obou dnech se projeví naše smyslnost. Chceme-li podpořit náš vztah, neváhejme a zařiďme si schůzku s naším partnerem.


středa - pátek
Umožní-li počasí a pokud jsme tak už neudělali, zkusme vyjet poprvé na kole. Pro pohyb je středa jako dělaná. Můžeme začít i s cvičením. Ve čtvrtek se mohou vyostřit diskuse se staršími a autoritativními lidmi. Spěch se nám může vymstít. Oproti tomu očekávejme v pátek příjemné setkání, jednoduchou domluvu, bystrost v rozhovorech a možnost rychle druhého pochopit. Potřebujeme-li, je pátek dnem určeným pro návštěvu zubaře. Tělu dodáváme vitaminy. V tyto dny se bude snáze ukončovat kojení.

Hurá do skleníku nebo na kolo, bacha na blbce, těšme se na pátek, stop kojení, ale hlavně: NESPĚCHAT! Já osobně se nemůžu dočkat pátku, tento týden je v práci přímo zabijácký, snad to zvládnu... A dožiju se víkendu v plném duševním zdraví... Proto mi prosím promiňte, jestli Vám nebudu tento týden psát vzkazy na Vašich stránkách, či odpovědi ke komentářům.


sobota - neděle
O víkendu zavládne pohodová atmosféra - ideální příležitost k rodinným setkáním, při nichž by se mohla otevřít dlouho ukrývaná témata. Sobota je příznivým časem pro svatby a oslavy. Lépe se bude čistit prádlo. V těchto dnech se bude dařit nově vysazeným květinám a zelenině rodící nad zemí, jako jsou fazole, lilek, paprika, rajčata, dýně, okurky. Nezapomeňme zalít a přihnojit pokojové rostliny.

A nakonec jedna pohodová,
M.=)
 


Komentáře

1 Šavrda Šavrda | Web | 27. února 2012 v 20:28 | Reagovat

Moc mě pobavilo:"Stop kojení". :-D Tak to v práci hlavně duševně zvládni. Kdyby ti udělalo v hlavičce cvak! Kdopak by nám tu potom tak krásně psal a věčně blogu vzhled měnil. ;-)

Jojo, o kytičky se starám řádně, chuděrky bych žíznit nenechala. ;-)

2 Mia =) Mia =) | Web | 28. února 2012 v 7:10 | Reagovat

[1]: Díky, Šári, za povzbuzení. Ü
Vzhled jsem konečně jakž takž zaostřila, tím pádem je konec s hraním, teď na to už čas nebude.

3 Žaneta Žaneta | E-mail | Web | 1. března 2012 v 19:39 | Reagovat

Zítřek zvládni:-)a víkend si pěkně užij!
Měj se moc hezky s pozdravem Žaneta. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama