Co nás čeká a nemine - 10. týden

4. března 2012 v 19:56
pondělí - úterý
V tyto dny je třeba kontrolovat stav našeho tlaku a začít omezovat jeho výkyvy. Zahájit můžeme dlouhodobější bylinnou kúru. Vhodné budou masáže zad nebo baňkování. Měsíc ve znamení lva posiluje naši vůli. Získáváme příležitost prosadit si právě to, na čem nám nejvíce záleží.


středa - čtvrtek
V době před úplňkem dobře klíčí semena. V těchto dnech můžeme vysazovat rostliny, u kterých chceme podpořit bohatost květu. Vyhnout bychom se měli moučným jídlům a bílému pečivu. Pro slabší nátury je v těchto dnech nezbytný dostatek odpočinku. Zatížena bude nervová soustava. Obtíže, které vyplují na povrch, by se neměly zanedbat. Jsou dny úplňku a je třeba si naa vše "posvítit".
Úplněk připadá na středu, což znamená, že bychom měli dát přednost půstu před přejídáním se. K dobrému pocitu stačí vynechat ve středu večeři.


pátek - sobota
V pátek se nebojme nečekaných změn v našich plánech či cílech. Podivnost událostí, které nás potkají, může spočívat jen v jejich neobvyklosti a možná určité syrovosti. Snažme se vše doladit a přivést na pravou míru. Sobota proběhne v atmosféře otevřenosti. Večer si dejme pozor, abychom se příliš neuzavřeli do svého světa.

neděle
Neděle může příznivě ovlivnit naši chuť k práci. Vysazujeme rostliny, u kterých chceme podpořit jejich pevnost, odolnost a vytrvalost. Stříháme muškáty, které začínáme probouzet ze zimního spánku.
Já letos nic vysazovat nebudu. Koupím si raději už povyrostlé sazeničky na trhu nebo v zahradnictví. Většinou mi ze semínek vyroste ani ne polovina. Už se těším na muškáty, begónie a růže... Ale i na jarní sněženky a tulipány. ♥

Pápá víkendíku,
prima start do toho 10. týdne,
MM.=)
 


Komentáře

1 Šavrda Šavrda | Web | 5. března 2012 v 17:59 | Reagovat

Mám moc ráda tuto rubriku, ale nejvíce na ní miluji tvé komentáře! To je prostě boží. :-) A ta fotka měsíce, tak ta mě zhypnotizovala! Asi začnu výt na měsíc! ;-)

2 Mia =) Mia =) | Web | 5. března 2012 v 18:03 | Reagovat

Ve středu máš možnost. Ale bacha na vlkodlaky! Ü

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama