Co nás čeká a nemine - 11. týden

11. března 2012 v 17:30
pondělí
Den je vhodný k návštěvě zubaře nebo gynekologa. V tento den můžeme nechat kastrovat kočky, ale nezapomeňme, že by po zákroku měly být v temném prostředí. Přihnojujeme a zaléváme rostliny.
Doufám, že příhodný den na návštěvu zubaře bude i ve čtvrtek, kdy ho navštívím já. Ale obávám se, že tentokrát to bude i s vrtáním...


úterý - středa
Na obloze se v tyto dny vytvoří harmonické spojení mezi Marsem, Venuší, Jupiterem a Plutem. Síla tohoto spojení se může analogicky projevit u lidí, kteří se snaží uskutečnit svůj projekt nebo začínají obchodovat a podnikat. Tento čas je vhodný ke koupi nemovitosti. Pro býky, kozorohy a panny nastává několik příznivých dnů. Doba se hodí k preventivním prohlídkám či drobným kosmetickým zákrokům.


čtvrtek - sobota
Ani čtvrtek a pátek výrazně neporuší harmonickou atmosféru. Měsíc ji jen posílí. Nastanou vhodné dny pro naše ambiciózní plány a pro budování kariéry. Dovolme si riskovat a využívat všech doposud nabytých zkušeností. V těchto dnech používáme chemické přípravky na čistění potahů, koberců, sedaček či aut. Řiďme se svým citem a intuicí. Mohou nám poradit, jak si co nejlépe zorganizovat práci či svůj život. Sobota přinese úlevu a odpočinek. V podvečer bude vhodná doba pro společenskou zábavu. Vyjděme si za kulturou a otevřeme se estetickým zážitkům.
Koberce už mám naštěstí udělané, takže se nebudu muset zaobírat nyní jejich čistěním. Ale koukám, že sobota vypadá na to, že bychom konečně mohli zajít do čajovny, do které se chystáme už dlouho. Nebo vytáhneme společenské hry, na které se letošní zimu docela práší.

neděle
Neděle je ideálním dnem pro mytí oken. Vyčistit můžeme i porcelán. Stačí k tomu jen vlhký hadřík s trochou soli. Přidáme-li ještě ocet, můžeme se vrhnout i na měděné nádoby. Uskladněme kožichy či teplé zimní bundy.
V neděli teda domyju zbytek oken, když je na to tak vhodný den. A bundy schovám ráda, ještě pár dnů a je tu oficiálně JARO!

Mějte bezva týden,
MM.=)
 


Komentáře

1 Šavrda Šavrda | Web | 11. března 2012 v 17:48 | Reagovat

Že bych Kennyho v pondělí vzala ještě jednou na kastraci? :-D No asi by se mu to moc nelíbilo. :-? :-)
Okna už umytá máme, zbývají jen poslední v pokoji. :-) Opět nádherný obrázek. ;-)
Úplně jako z pohádky. :-)
A tvé komentáře jsou bezkonkurenční. :-D

2 Amelie Amelie | Web | 11. března 2012 v 21:38 | Reagovat

Návštěva zubaře a gynekologa - to mi připomnělo moje resty.

3 helena-b helena-b | Web | 11. března 2012 v 21:56 | Reagovat

Obě preventivky mám úspěšně za sebou. ostatní se uvidí. Také přeji pěkný nový týden. :-)

4 Petra Petra | Web | 12. března 2012 v 19:40 | Reagovat

Gyndu mám splněnou, to se "sfoukla" preventivka s prohlídkou po šestinedělí:-), k zubařovi nás musím objednat i s Lucišem, už je to zas pomalu půlroku od poslední prevence...No a okna...ty by umýt potřebovala, ale asi ještě počkám na nějaký další vhodný termín, nějak si neumím představit, že by se mi do nich tuhle neděli chtělo:-D. Miuš, k tvýmu dotazu na spaní Fífy - už je to malinko lepší, pořád žádná sláva, ale většinou už vydrží min. do půl páté, spíš i do pěti:-). a ještě jsem prolítla i minulé články a protože se mi blbě odesílají komentáře, tak vše nahustím sem - tvé MHD jsou úžasné, kávičkomat máš podobný, jak naši, jen ti mají ten s digitálním displejem, kde si s ním můžeš ještě i "popovídat" - píše si o vyprázdnění zásobníků, naplnění vody, pozdraví, poděkuje,...:-D. A kávička je z něj teda výborná, musím říct, že nesrovnatelná s naším Dolce gustem:-D. A na blešáku a následně u tchýně jsi dobře ulovila, porcelán je krásný:-). a dál už nevím:-D

5 Miška Mia =) Miška Mia =) | 12. března 2012 v 19:49 | Reagovat

Ahoj Peti, děkuju za vyčerpávající komentář. Je fajn, že už Tě Filípek nechá trochu pospat. A bude to lepší! Teda jestli přece jen není ranní ptáče... :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama