Co nás čeká a nemine - 12. týden

18. března 2012 v 17:54
pondělí
Držme se formálního jednání, se kterým dokážeme víc, než bychom si mysleli. Zachovejme si odstup. Udržme si styl, neboť na něm bude záležet. Opět se také potvrdí, že šaty dělají člověka.úterý - středa
První jarní den nás přivítá s otevřenou náručí. Měli bychom do něj směle vykročit a nenechat se strhnout leností. Úterý přinese vizi, která může přesahovat naše momentální možnosti. Buďme opatrní na výdaje. Zato středa otevře lepší šance pro investování. V tento den bychom měli vykonat návštěvu v nemocnici. Soucit a jemnost se projeví ve větší míře v našem rozhodování. Měli bychom se připravit na nadcházející novoluní a z jídelníčku vypustit bílkoviny.

čtvrtek - sobota
Ve čtvrtek neriskujme a nenechme se vtáhnout do her, které jsme sami nerozehráli. Příliš unáhlené chování se nevyplácí a jeho důsledky se tentokrát potáhnout déle. Bolesti hlavy se mohou v těchto dnech pojit se zvýšeným stresem a napětím. Dopřejme si místo horké vany pořádnou sprchu. V sobotu se můžeme probudit starostmi o to, co všechno jsme nestihli a nazařídili. Udělejme si volnou chvilku a sepišme vše, co je nutné udělat. Tyto dny nejsou vhodné pro sázení rostlin. Můžeme kypřit půdu či připravovat záhony a skalku.

neděle
Den bude oproti předcházejícím dnům plodná a plná pohody. Vysazujeme rostliny, u kterých posilujeme kořenovou část. Neděle je vhodná k masážím a hloubkové péči o tělo. Použijme vyživovací krémy.

Mějte se fajn,
MM.=)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama