Co nás čeká a nemine - 13. týden

26. března 2012 v 18:53
Magické číslo v názvu týdne, to vypadá na báječný týden. Co myslíte? A když ne, tak si ho báječným aspoň uděláme!pondělí
V pondělí se vrátíme nohama na zem. Mnohá napětí, která vznikla v naší bezprostřední blízkosti, se nám podaří vyřešit. Neváhejme ve sporech využít svou autoritu, kompetenci a vůli.
Tak dnes jsem nohama na zemi rozhodně nebyla. Spíš v říši snů. Nedokázala jsem se pořádně probrat, na nohy mě nepostavily ani dvě kafe, nechutnala mi čokoláda (to už je fakt co říct) a celý den se strašně táhl. Napětí v blízkosti se vyskytlo, manžel ráno srazil zajíce a nárazník auta je na odpis. Že bychom to teda nějak vyřešili... Vlastně ano. Vrátili jsme se na místo činu a hledali zbylé kousíčky rozbitého nárazníku. Kde nic, tu nic. Ani nárazník, ani zajíc. Ach jo...

úterý - středa
Úterý a středa jsou příhodné dny pro sběr šišek na věnce. No tak to teda ani náhodou, jsem na 100% jistá, že sbírat šišky určitě nebudu. Dáváme sušit rostliny, které použijeme do suchých vazeb. Ve styku s lidmi zvolme osobní přístup. Jednání budou konstruktivní a plány, které vytvoříme, perspektivní. Určitě si dejme ošetřit zuby. To mám už naštěstí za sebou. Dny jsou příznivé pro ošetření zubní skloviny nebo ke zhotovení rovnátek.

čtvrtek - sobota
Pozornost věnujme množství a kvalitě své stravy. V tyto dny se snáze přibírá na váze. Protahujme si tělo pomalými a volnými cviky nebo jógou. Vidíte, můžete se podívat na mou sestavu jógy. Vynechejme návštěvu kadeřníka. Účes by nedržel formu. Máme-li touhu prozkoumat knihkupectví, udělejme to právě během těchto dní. Ha, píšu si do diáře, tuto touhu mám velice často, ale money k její ukojení jaksi nejsou. Můžeme objevit tajemství, která doplní právě to, co jsme hledali. Že by v antikvariátu měli konečně Děti z Bullerbynu? Někdo může meditovat (I u kopy žehlení? Mám tam hroznou hromadu.), jiný může navštívit kino nebo kurz tvůrčího psaní či kreslení. Fantazie chybět nebude. Pozor na přecitlivělost!

neděle
ÚPLNĚK
Napětí úplňku může tentokrát rozhodit psychiku slabším povahám. To jsem já! Nápor pocítíme zejména v neděli. Věnujme se tomu, co je bezprostředně před námi. Nebojme se jít proti konvencím.

Přeju Vám bezva týden,
MM.=)

 


Komentáře

1 Amelie Amelie | Web | 26. března 2012 v 18:59 | Reagovat

Krásné obrázky, ta lucernička je nádhernááá. Snad ten další týden bude zas o něco lepší.

2 Šavrda Šavrda | Web | 26. března 2012 v 21:04 | Reagovat

Miuš, prvně ti gratuluji k výhře u Peti. :-)
Potom nesmírně moc chválím výběr obrázku s měsícem, žasnu nad ním. To je krásné. Dále se mi líbí, jak tvůj blog žije, tu běží šnek, tam poletuje ptáček, tady se květinky radují! Nádhera. :-)
K soutěži, nevím nevím, páč já nemám to básnické střevo, jak by pravil náš matikář na ZŠ. ;-) Jó, kdyby se zúčastnil bráška, to by byla jiná, on totiž píše moc pěkné básně (i když to zapírá ;-) ).

Koukám, že mě zubař ještě čeká, musím nás objednat a tentokrát i Týnku, půjde se mnou a maminkou, chudinka malá má kaz a začíná jí bolet, teprve se dostala z neštovic a už zase něco bolí. :-( Je mí kukačky líto.
Jéééé, vy jste porazili (manžel) zajíce!!!! Chudáček malinkej, vím vím, že neměl na silnici nic dělat, ale chudáček malinkej! 8-O
No na úplněk se netěším, vždy mám divný pocit a pokaždé se u nás něco přihodí, naposledy měla Týnka záchvat (trpí s průduškami). Tak jsem zvědavá, co nás postihne tentokrát. :-?

Miuš, mě se ten tvůj blog tooolik líbí, ta slova, co tu máš psaná, Jetelníček je nádherný! A vypráví ti překrásné příběhy. :-) I já raději normální knihy, miluji jejich vůni. :-)

3 Miška Mia =) Miška Mia =) | Web | 27. března 2012 v 7:19 | Reagovat

[1]: Určitě bude, jenom se pořádně dospat po tom strašném posunu času...

[2]: Jsem moc ráda, že se Ti tu líbí. Stále něco vylepšuju a moc mě to baví. Bráška ať klidně soutěží, je to pro každého. Jen mě teď zlobí mail, budu muset něco vymyslet.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama