Čaro běžného dne

19. dubna 2012 v 19:07 |  Jen tak si pís(k)nout
Rána jsou chladná, jaro nepřipomínají ani zdaleka. Postel opouští tělo těžce, poslední dobou spíš připomínám Šípkovou Růženku. Jen spát, spát, co nejdřív a co nejdýl...
Jen si nepřipouštět jarní únavu, četla jsem kdesi. Nepřipouštím. Svádím to na únavu zimní. Naštěstí se už slunko umoudřilo a stává dřív. Díky! ♥

Ranní foto zaměřené vyloženě na barvy oblohy. Slovenština má nádherné slovo "čaro". Já bych tyto obrázky nazvala Čaro jitra, umocněné tím, že fotky z mobilu jsou nezaostřené a jakoby v mlze.Tady se sluníčko rozhodlo zalézt ještě na chvíli do peřin. Hned bych měnila s ním.


Z procházky městským parkem. Musím zajít častěji. Ta zelená nyní táhne oči jako zelený zvýrazňovač. Litovala jsem, že nemám normální foťák, fotky by byly mnohem pěknější. Mobilnímu makrofotka vůbec nic neříká.


Kolik je na obrázku veverek? Mám na mysli ty rezavé skvrny.


A zcela netradiční jehličnan s netradičně růžovými šištičkami z naší zahrady. Čučela jsem!


 


Komentáře

1 Šavrda Šavrda | Web | 19. dubna 2012 v 20:23 | Reagovat

Miuš, to je počteníčko. Náramná nádhera. :-)
Přiznej se už, ty jsi profesionální spisovatelka, že jo? ;-)
Já viděla veverky dvě. :-) Ale ber v potaz, že nosím brýle. ;-)
Fotky z mobilu jsou nádherné, víš co? Já mám takovýto jakoby mlhavý styl ráda, ale nejvíce v přírodě, je to takové tajuplné, někdy až děsivé. :-)
Růžové šištičky u nás rostou také a jsou krásné, viď? :-)
A moc se mi líbí, jak to nesvádíš na jarní únavu, ale na zimní. Jsi klasa, co se písma týká. :-) Nádhera. :-)
A moc se mi líbí chameleonek, v barvě berušky. :-) A víš koho mi připomínají? Na Barrandově běží pořad Mrňouskové a tam je tento hmyz  (berušky, včelky, komáři, mouchy . . . a i broučci tam jsou). :-)
Krááááása. :-)

2 Lucie Lucie | Web | 20. dubna 2012 v 13:58 | Reagovat

Nás tahá sluníčko ven z postelí naopak možná až příliš brzy :-D Jenže to nás jen naláká a v poledne se zase schová a vymění ho déšť a zima, ach jo... :-?
Ten jehličnan je opravdu zajímavý, něco takového vidím prvně :-)

3 Jitu =) Jitu =) | 20. dubna 2012 v 14:21 | Reagovat

[1]: Vidíš dobře, Šári, máš skvělé brýle. :-D Tak zrovna tyhle fotky z mobilu v té "mlze" se mi taky líbí. Ale většinou není poznat, co jsem vlastně fotila. :-)

[2]: Já vstávám poměrně brzy, takže sluníčko nemá šanci mě tytáhnout z peřin. Spíš ho já tahám pohledem k východu, ať už na nás mrká. Dnes je u nás zrovna náramně hezky, tak snad vydrží i přes víkend. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama