Co nás čeká a nemine - 14. týden

1. dubna 2012 v 16:49
Minulý týden se vloudila chybička a já vložila úplně jiný lunární týden, než byl na řadě. Ale jednu výhodu to přeci jen mělo. Díky dni s meditací, který padl na čtvrtek, jsem si zacvičila mou milovanou jógu a dobře bylo. Ještě že ji mám. ♥pondělí - úterý
Ve dnech lva upravujme svůj účes, zvláště máme-li obtíže s lámavostí a padáním vlasů. Ohnivý živel neposkytuje příznivé klima pro výsadbu rostlin. Věnujme se stříhání živých plotů, úpravě cest a kamenů. Můžeme poprvé sekat zahradu. Tyto dny jsou vhodné pro opravy okapů, střech, automobilů. Budeme silně ovlivněni svými představami. Snadno se tedy můžeme zmýlit nebo přeslechnout důležité informace.

středa - čtvrtek
Vyséváme květiny bohaté na květ a popínavé rostliny. Přesazujeme balkónové květiny. Máme-li v těchto dnech zažívací obtíže, zkusme směs stejného dílu hořce, máty a čekanky. Směs chvilku povaříme a pijeme po malých doušcích. Vysazujeme brambory. Pro zjemnění potírejme pleť na rukou růžovým a jasmínovým olejem a potom ruce vložme na deset minut do předem vyhřátých rukavic. Těsto bude dobře kynout a pečení se v těchto dnech vydaří.

pátek - sobota
Dny před Velikonocemi by měly být spokojeny s klidem. Rozjímejme o duchovních záležitostech a věnujme se blízkým lidem. Velký pátek bude letos nanejvýš vhodným dnem pro očistný půst a večerní zamyšlení nad směrem a smyslem vlastního života. Bílá sobota proběhne v pracovním tempu. Přípravy hostiny, srazy a cesty uplynou rychle a nemusíme se dopředu obávat o jejich výsledky. Vejce na barvení necháme vařit déle než 10 minut. Zvýšíme tak jejich trvanlivost.

neděle
Velikonoční neděle je dnem smíření. Dorozumět se mohou lidé napříč generacemi. Máme-li chvíli pro práci na zahrádce, využijme ji k výsevu. Vyséváme kořenovou zeleninu a zejména mrkev.

MM.=)

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama