Soutěže

Soutěž III. - vyhodnocení

1. dubna 2012 v 19:27
Netřeba velikonoční soutěž déle protahovat. Vítěz je už totiž znám. A je jím Květa.

Soutěž III.

25. března 2012 v 13:09
Pozor, pozor! Je tady další soutěž. Skřítek Jetelníček poslední dobou vůbec nevypráví veršovánky. Asi mu došla inspirace. A tak budeme básnit. ☼

Soutěž II. - vyhodnocení

18. března 2012 v 13:22
Máme tu vyhodnocení dnešní bleskové soutěže, asi tři hodiny od jejího vyhlášení známe výherce. Šikulka Jarmila na fotkách poznala hrad Helfštýn. Gratuluji! Tady je odměna.

Soutěž II.

18. března 2012 v 10:36
Vyhlašuji hádací soutěž: Co je to za hrad?
Obrázky jsou pořízeny z našeho včerejšího výletu.

Soutěž I. - vyhodnocení

3. března 2012 v 8:31
Víkend propukl před pár hodinami, za oknem se zpod kopce dere ospalé sluníčko a my tady máme vyhlášení fotografické soutěže na téma "Slůňo". Jistě jste už netrpěliví, jak to všechno dopadlo. A tak nebudu zdržovat a půjdu rovnou k věci.

Soutěž I. - hlasování

27. února 2012 v 7:00
Do fotosoutěže s tématem "Slůňo" se přihlásilo pět účastnic. Jejich fotografie jsou velice zdařilé a Vy budete mít ten nelehký úkol posoudit, která z nich je nejlepší. Můžete hlasovat v komentáři - jeden hlas pro jednu fotku. Komentáře nepůjdou vidět, nelekněte se, abychom soutěžící trošku napnuli, kdo z nich dostává nejvíce hlasů (snad se mi to podaří nastavit). Hlasujeme do pátku 2. března do 18:00. Soutěžící také mohou hlasovat, svůj hlas však nesmí dát své fotce.

Soutěž I.

23. února 2012 v 10:37
A je tady moje úplně první soutěž, v tomto případě fotografická.
Určitě už se všichni těšíme na jaro a radujeme se z každého paprsku ještě zubatého sluníčka. Vaším úkolem bude zaslat mi na mail (viz levá strana menu) JEDNU Vaši vlastní NEORÁMOVANOU fotografii té žluté koule na obloze, ať už jde o slunko vycházející, zapadající, jen tak svítící, či v okamžiku zatmění. Ü
 
 

Reklama